درباره پادالوان بیشتر بدانید

گروه صنعتی پاک مدیران آزاد (پما ) مفتخر است با توانمندی مجموعه پاد الوان پاک با استعانت از پروردگار متعال و با پیشرفته ترین ماشین آلات روز دنیا ، نیروهای متخصص و مستعد و با بکارگیری از دانش فنی روز دنیا مبادرت به تولید لفاف­های بسته بندی مایعات استریل (اسپتیک)نموده است و خوشبختانه در این راستا به توفیقات خاص نائل گردیده است و همچنین در افزایش ظرفیت محصولات چندلایه بسته بندی که شناخته شده ترین توانمندی های مجموعه پما بوده است نیز به شرایط کمی و کیفی ایده آل دست یافته ایم .محصولات این مجموعه علاوه بر احراز شرایط کیفی در آزمایشاتی نظیر گذردهی به نفوذ ناپذیری، و استحکام لایه ها ، تثبیت رنگ و کیفیت چاپ دارای گواهینامه های کیفیت و نیز پروانه های بهره برداری از بهداشت و موسسه ملی استاندارد نیز می باشد .

 

 

 

Previous
Next

معرفی کارخانه های گروه صنعتی پادالوان پاک

"کارخانه محصولات کانورتینگ"

تولیدکننده لفاف های بسته بندی،
کارخانه کانورتینگ شرکت پاد الوان پاک، بسته به محصول نهایی بسته بندی، از لحاظ ضخامت، تعداد لایه­ها، عرض، طراحی و سایر ویژگی های شیمیایی و فیزیکی می توانند به صورت اختصاصی و بنا به درخواست و یا سفارش مشتری تولید گردند. با در نظر گرفتن نیاز های بازار امکان چاپ تا هشت رنگ به صورت هلیوگراور (روتوگراور) در این مجموعه وجود دارد که با استفاده از تکنیک های طراحی و سیلندر سازی امکان چاپ تصاویر مختلف وجود خواهد داشت
مشاهده محصولات

کارخانه محصولات آسپتیک

تولید کننده انواع تتراپک ها و بسته بندی های چندلایه
. کارخانه اسپتیک پاد الوان پاک از به روز ترین و جدید ترین تکنولوژی روز دنیا بهره برده است و امکان تولید محصولات متنوعی را فراهم آورده است. ما در پاد الوان پاک تولید محصولات اسپتیک جهت بسته بندی را فراهم آورده ایم که این محصولات در زممینه بسته بندی مایعات استریل، مصارف دارویی، و همچنین بسته بندی انواع لبنیات از قبیل شیر های فرادما، خامه های صبحانه و همچنین انواع آبمیوه کاربر دارد
مشاهده محصولات

نیروگاه برق

پاد الوان تولید کننده محصولات اسپتیک و کانورتینگ

نیروگاه برق این شرکت با ظرفیت 6 مگاوات و با قابلیت توسعه تا ظرفیت 25 مگاوات، با هدف تامین برق مورد نیاز این شرکت و براساس طرح مصوب دولت جهت نیروگاه های مقیاس کوچک (حمایت از پدافند غیر عامل) طراحی، اجرا و اقدام به کار نموده و در حال حاضر با نصب 3 دستگاه ژنراتور 2 مگاواتی و به صورت CHP  با قابلیت تامین انرژی گرمایی مورد نیاز کل سالن های کارخانه و پروسه های تولید، هم اکنون در حال کار بوه و با قرارداد فروش تضمینی 5 ساله به شبکه برق 20 کیلووات وزارت نیرو متصل است.

اهمیت نوآوری و فناوری در مجموعه پاد الوان پاک

نوآوری

نوآوری به معنای تغییر و دگرگونی دانش در طراحی ، ساخت محصولات، ارائه خدمات جدید و یا ایجاد فرآیند هایی نو و روش هایی مبتکرانه همراه با کارایی بالا می باشد.

یکی از مسائل بسیار مهمی که در بحث نوآوری مطرح می گردد برانگیختگی رقابت ها و تاثیر گذاری همه جانبه این امر در زندگی ما می باشد. نوآوری باعث ایجاد مشاغل جدید شده و به گردآوری فاکتور های مهمی که باعث رشد، بهبود و استحکام اقتصاد یک کشور است،  کمک شایانی خواهد کرد. در واقع اگر راحت تر بخواهیم به مفهوم نوآوری در کالا اشاره داشته باشیم ، نوآوری نتیجه ی همه ی فرآیند هایی است که در خدمت یک ایده درآمده و به رشد و توسعه ی ایجاد یک محصول جدید کمک میکند.

در واقع آنچه مفهوم نوآوری را شامل می شود همه ی آن ایده های خلاقانه ای است که راه رسیدن به بازار یک محصول جدید و بهبود یافته را برای ما باز می کند.  مجموعه صنعتی پاد الوان پاک همواره و در سال های متداول به دنبال چالش های جدید و ایجاد نوآوری هایی با ساختاری مبتکرانه و با اشتیاق بسیار بالا و جذب نیروهای با استعداد در این راه قدم گذاشته است. با تمرکز برروی نوآوری و مشارکت با استراتژی شرکت های پیشرو در این زمینه، رویکرد شرکت پاد الوان پاک به این صنعت در حال رشد چشمگیری بوده است، به گونه ای که در بخش هزینه های مشتریان شاهد کاهش قابل توجهی بوده  و همچنین در گسترش شبکه های توزیع  محصولات رشد قابل توجهی داشته است.

هر ساله ما سرمایه گذاری های مهم و چشمگیری در زمینه تحقیق و توسعه ی تولیدات و محصولات خود داشته ایم و در این مسیر نیز به جایگاه های ویژه ای دست پیدا کرده ایم. آنچه امروزه با به آن افتخار می کنیم این است که پاد الوان پاک توانسته است در کاهش هزینه های مشتریان نقش بسزایی را ایفا کند.

آنچه به عنوان هدف برای مجموعه پاد الوان پاک مطرح است کیفیت و تضمین محصولات تولید شده در این مجموعه است، شعار ما همیشه این بوده است “ با محصولات پاد الوان پاک کیفیت خود را تضمین کنید “

ما همواره در مجموعه صنعتی پاد الوان پاک راهکارهای مدرن و خلاقانه در صنعت بسته بندی را در زمینه های مختلف کاربردی معرفی  می نماییم. همیشه قصد داشته ایم مبتکرانه عمل کنیم و در کنار مشتریان خود بمانیم.

توانایی ما  در اتخاذ تصمیم های جدید در این صنعت همیشه این امکان را به ما داده است تا بتوانیم به نیاز های روز بازار به طور مثبت و موثر واکنش  نشان دهیم.

رضایت مشتریان یکی از مهم ترین اهداف این مجموعه به شمار می رود. می توان به این امر این گونه اشاره داشت که پاد الوان پاک رضایت مشتری را در گرو تکمیل روندهای بهبود محصولات و استفاده از فناوری های روز دنیا در تولیدات خود می داند. توجه به این مهم باعث جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی در بحث محصولات بوده و به دنبال آن بهبود کیفیت محصولات را  به دنبال خواهد داشت.

Previous
Next

خط مشی

شرکت پاد الوان پاک با انتخاب شعار :

“توليد محصول با كيفيت ، افزایش رضایت مشتریان و ذینفعان ، سلامت كاركنان”

اهداف ذیل را مدنظر قرار داده است:

1- افزایش رضایتمندی و وفاداری مشتریان از طریق بهبود مستمر فرایندهای ارتباط با مشتریان، کاهش قیمت و ارتقاء سطح سلامت و کیفیت محصولات و خدمات با توجه به استانداردهای بین المللی، منطقه ای و ملی

2- تلاش مستمر در جهت ارتقاي سطح آگاهی و انگیزش کارکنان و گسترش فرهنگ مشتری مداری ، با آموزش مستمر به منظور جلب مشارکت موثر کارکنان در جهت دستیابی به اهداف سازمان

3- افزایش رضایتمندی کارکنان از طریق ایجاد شرایط مناسب کاری

4- كاهش ضايعات و استفاده بهينه از منابع مالی، انرژی، منابع انسانی و تجهیزات

5- توسعه کسب و کار از طریق ارائه محصولات جدید، توليد و ارائه محصولات متنوع و توجه ويژه به توليد اقتصادي به منظور گسترش كسب و كار در حوزه هاي داخلي و خارجي

6- توسعه پایدار، بهبود مستمر و اثربخش سیستمهای مدیریتی

Previous
Next