دسته بندی :
004-633x370

در راستای افزایش همکاری های علمی و پژوهشی به منظور بهره گیری از ظرفیت های تجربی و صنعتی متقابل، تفاهم نامه­ ای بین دانشگاه بین المللی امام خمینی­(ره) و شرکت پاد الوان پاک به امضا رسید. به گزارش معاونت پژوهشی و فناوری دانشگاه؛ در این جلسه که با حضور دکتر مهدی زندیه، معاون پژوهشی و […]

در راستای افزایش همکاری های علمی و پژوهشی به منظور بهره گیری از ظرفیت های تجربی و صنعتی متقابل، تفاهم نامه­ ای بین دانشگاه بین المللی امام خمینی­(ره) و شرکت پاد الوان پاک به امضا رسید.

به گزارش معاونت پژوهشی و فناوری دانشگاه؛ در این جلسه که با حضور دکتر مهدی زندیه، معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه، دکتر علی رجب پور، مدیر دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه ، دکتر رحمان احمدی عضو هیئت علمی گروه معدن ، دکتر حسین قاسم زاده  عضو هیئت علمی گروه شیمی و مهندس علیرضا آراسته قائم مقام مدیر عامل شرکت پاد الوان پاک برگزار شد؛ طرفین بر همکاری هرچه بیشتر دانشگاه و صنعت و همچنین لزوم شناخت ظرفیت ها و توانمندی های متقابل به منظور دست یابی به روش های مناسب حل مشکلات صنعتی و افزایش تجربه کارهای عملی و آزمایشگاهی اساتید ، دانشجویان و پژوهشگران تاکید کردند.

در این نشست دکتر مهدی زندیه ضمن ابراز خرسندی از تعامل دانشگاه و صنعت  بیان داشت: با توجه به شرایط کنونی کشور این ارتباط می تواند زمینه ساز خروج از بحران های اقتصادی و استفاده از ظرفیت های علمی دانشگاه باشد و دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) به عنوان دانشگاه مادر، در استان قزوین با داشتن حدود ۳۰۰ عضو هیئت علمی و همین تعداد عضو هیئت علمی مدعو و حدود ۱۰ هزار دانشجو در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری ، توانایی بالایی در حل علمی مشکلات صنعتی را داراست.

همچنین در ادامه دکتر علی رجب پور مدیر دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه گفت: در سال های اخیر با توجه به عدم ارتباط کافی صنعت و دانشگاه ، نگاه مناسب و همچنین اعتماد لازم برای اینگونه ارتباطات وجود نداشته است که این تفاهم نامه می تواند زمینه ساز همکاری های مفید و سازنده برای طرفین باشد.

در پایان ، مهندس علیرضا آراسته قائم مقام مدیر عامل شرکت پاد الوان پاک خاطر نشان کرد: وجود تحریم ها ، نیاز به بومی سازی ماشین آلات ، یافتن روش های نوین تولید و کاهش وابستگی به خارج از جمله دلایل شرکت پاد الوان برای ارتباط با دانشگاه است و همچنین این شرکت آماده هر گونه همکاری های علمی و تجربی با دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) می باشد.

شایان ذکر است شرکت پاد الوان پاک از سال ۱۳۹۴ در زمینی به مساحت ۶ هکتار در شهرک صنعتی اشتهارد در زمینه تولید لفاف های چند لایه بسته بندی مواد غذایی ، آرایشی و بهداشتی آغاز به کار کرده است.

شرکت پاد الوان پاک یکی دیگر از شرکت های گروه صنعتی پما  می باشدکه به جهت توسعه ظرفیت های کانورتینگ در بخش چاپ و لامینه در سال ۱۳۹۴ با هدف اشتغال زایی و جلوگیری از خروج ارز در زمینی به مساحت ۶ هکتار تاسیس گردید .

گروه صنعتی پما  مفتخر است با توانمندی مجموعه پاد الوان پاک با استعانت از پروردگار متعال و با پیشرفته ترین ماشین آلات روز دنیا ، نیروهای متخصص و مستعد و با بکارگیری از دانش فنی روز دنیا مبادرت به تولید لفافهای بسته بندی مایعات استریل (اسپتیک)نموده است، محصولات این مجموعه علاوه بر احراز شرایط کیفی در آزمایشاتی نظیر گذردهی به نفوذ ناپذیری، و استحکام لایه ها ، تثبیت رنگ و کیفیت چاپ دارای گواهینامه های کیفیت و نیز پروانه های بهره برداری از بهداشت و موسسه ملی استاندارد نیز می باشد . همچنین مجموعه پاد الوان به عنوان اولین واحد صنعتی در شهرک صنعتی اشتهارد مبادرت به ساخت و راه اندازی نیروگاه برق مقیاس کوچک CHP با قابلیت تولید برق به میزان ۶ مگاوات نموده است تا علاوه بر تامین کمبود برق شبکه سراسری در مواقع ضروری از این برق به جهت مصارف داخلی نیز استفاده گردد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *