Flat Bottom

پاکت های Flat Bottom همانطور که از نام آن نیز مشخص است پاکت هایی هستند که انتهای آن صاف بوده و به راحتی بر روی سطوح قرار می گیرد. پاکت های فلت باتم دارای قابلیت ایستادگی در شلف فروشگاه و همچنین با توجه به وجود کاست بغل امکان ایجاد حجم بیشتر برای محصولات را فراهم می نماید. پاکت های Flat Bottom ، پاکت هایی هستند که دارای ظرفیت بالایی بوده و به همین دلیل کاربرد های آن گسترده شده است. پاکت های Flat Bottom تولید شده در شرکت پاد الوان پاک، از بهترین تکنولوژی روز دنیا بهره برده است و از قدرت چاپ پذیری مناسبی نیز برخوردار می باشد. از ویژگی های این کیسه ها می توان به استحکام بالا، قدرت دوخت پذیری مناسب، چند لایه، قابلیت تماس مستقیم با مواد غذایی ( Food Grade ) و جلوگیری از نفوذ هرگونه عامل خارجی اشاره نمود. پاکت های فلت باتم تولید شده در پاد الوان پاک قابلیت پذیرش تا 8 رنگ را داشته و در ضخامت های 40 الی 170 میکرون تولید می شوند.
از کاربردهای آن می توان به بسته بندی آب نبات، غلات، برنج، چای، پت، قهوه، انواع پودر، بیسکوییت و مواد غذایی دیگر اشاره نمود.

من یک بلاک متن هستم، روی دکمه ویرایش کلیک کنید تا این متن را تغییر دهید. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.