Side Gusset

پاکت های Side Gusset از محبوب ترین پاکت ها برای قهوه و چای به شمار می روند. به هنگام استفاده از این پاکت ها، از حداکثر ظرفیت آنها استفاده می شود. این پاکت ها، مانند سایر پاکت ها چند لایه بوده و از هر دوسمت بالا و پایین دوخت می شوند. اغلب جایی بر روی این پاکت ، به پلی اتیلن شفاف اختصاص می یابد تا محتوای داخلی آن قابل رویت باشد.
ساید گاست ها ، راه حل مناسبی برای محافظت و بسته بندی کالاهای شما می باشد. همچون دیگر پاکت ها، قابلیت پذیرش رنگ تا 8 رنگ را دارند و به دلیل دوخت پذیری مناسب از محتوای داخلی در برابر نور، رطوبت، گرما و اکسیژن محافظت می کنند.
پاکت های ساید گاست به عنوان بسته بندی هایی برای انواع مواد غذایی، میان وعده ها و سایر صنایع مورد استفاده قرار می گیرد. کارشناسان ما در مجموعه پاد الوان پاک به شما در انتخاب بهترین نوع پاکت برای محصول شما کمک خواهند نمود.
از برخی ویژگی های این پاکت می توان به وزن سبک، هزینه کمتر آن نسبت به سایر پاکت ها، سرعت پر شدن بالا، کارایی بالای آن و انعطاف پذیری اشاره نمود.

من یک بلاک متن هستم، روی دکمه ویرایش کلیک کنید تا این متن را تغییر دهید. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.