پاکت ها

پاکت های تولید شده در بخش اسپتیک، محصولی خاص جهت بسته بندی مواد مایع است. اصطلاح ASEPTIC  از کلمه یونانی گرفته شده است که به معنی عدم وجود میکروارگانیسم های فاسدکننده است. شیر و لبنیات، پودینگ ها، دسرها، آب میوه و آّب سبزیجات به راحتی در این پاکت­ها قابل بسته بندی است.

پاکت­های اسپتیک خاصیت حفظ ویتامین ها و سایر ارزش های تغذیه­ای محتوای خود را دارند، در واقع طول عمر بیشتری به محصول اضافه می نمایند با افزودنی های کمتر.

این پاکت ها از محتوای داخلی خود در برابر عوامل شیمیایی و رطوبت، حرارت، میکروارگانیسم های ضعیف، و اشعه های یونیزه محافظت می نماید.

بسته بندی اسپتیک ، علاوه بر محافظت از محصول، به حفظ کیفیت آن نیز کمک می کند. و از این رو نیز ساختار و ترکیب بسته بندی اسپتیک دارای پیچیدگی بوده و بنا به نوع محصول ، بسته بندی نیز متفاوت است.

پاکت های اسپتیک از چند لایه تشکیل شده است:

  • کاغذ این پاکت: که ساخته شده از چوب درختان است. و جهت استحکام محصول استفاده می شود.
  • پلی اتیلن: که فیلمی بسیار نازک است و مانع از ورود میکروارگانیسم ها می شود.
  • آلومینیوم : وظیفه محافظت از محصول را در مقابل نور و عبور هوا به عهده دارد و همین امر نیز سبب ماندگاری تقریبی 6 ماه در محصولات غذایی می شود. که این امر در بخش لبنیات کاربرد گسترده تری نیز دارد. ( محافظت در برابر هوا، نور و… و هرآنچه باعث فساد محصولات شود).

ترکیب این سه عامل، امکان تولید بسته بندی با خواص بهینه و ویژگی هایی با عملکرد عالی را فراهم کرده است.

پاکت های اسپتیک تولید شده در مجموعه صنعتی پاد الوان شامل پاکت های اسلیم Slim، اسکوئر Square  ، TFA می باشد.

من یک بلاک متن هستم، روی دکمه ویرایش کلیک کنید تا این متن را تغییر دهید. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.