Slim

پاکت های اسپتیک پاد الوان پاک در چند دسته بندی قرار می گیرد و در کارخانه این مجموعه، واقع در شهرک صنعتی اشتهارد در حال تولید است. یکی از این پاکت­ها، پاکت اسپتیک اسلیم Slim  است که در گنجایش­های 200 میلی لیتر ، 1000 میلی لیتر و 200 میلی لیتر سه گوشTriangle  به بازار ارائه می گردد.

این پاکت، یکی از کارامدترین پاکت های اسپتیک است، که با توجه به شکل مستطیل آن به راحتی بر روی قفسه فروشگاه ها و یا یخچال خانه ها قرار می گیرد.

ما در مجموعه پاد الوان پاک، این پاکت ها را به صورت رول به تامین کنندگان مواد غذایی تحویل می دهیم. تمام این فرآیند در مجموعه پاد الوان صورت می پذیرد ، چاپ برروی رول ها، لامینه شدن آن و در نهایت بسته بندی و قرار گرفتن برروی پالت و ارسال به تامین کننده.

پاکت تریانگل یا پاکت مثلثی، یکی از انواع پاکت های اسلیم است. که کاملا انعطاف پذیر است و به دلیل اندازه مناسب و کارامد، پاکتی مناسب جهت شیر و آبمیوه برای کودکان به شمار می رود. چرا که کاملا به دلیل اندازه و فرم ظاهری با مصرف کننده ارتباط برقرار می کند. چرا که کودکان همیشه به دنبال محصولاتی خلاقانه، فانتزی و اقلام جدید هستند.

من یک بلاک متن هستم، روی دکمه ویرایش کلیک کنید تا این متن را تغییر دهید. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.