ساشه

ساشه ها، بسته بندی­های کوچکی هستند که به صورت یکبار مصرف از آنها استفاده می شود که معمولا مواد مصرفی همچون مواد غذایی، مواد آرایشی و بهداشتی، دارویی، کشاورزی و دامی در آنها قرار می گیرد. با پیشرفت تکنولوژی و روی آوردن به زندگی با سبک جدیدتر و مدرن تر، استفاده از ساشه های غذایی جهت سهولت مصرف آن روبه افزایش بوده است. چاپ و تولید ساشه های غذایی عمدتاً به صورت لایه های آلومینیومی و متالایزی و… صورت می پذیرد و دارای موارد مصرف گوناگون می باشد. از ویژگی های اصلی و مهم این ساشه ها می توان به استفاده گسترده آن اشاره نمود، این ساشه ها مناسب برای کلیه محصولات پودر، مایع و… است که در ابعاد مناسب و کم حجم تولید شده و به صورت عمودی و افقی بسته بندی می گردد. ساشه های غذایی پاد الوان پاک، که یکی از محصولات پردکاربرد این شرکت به شمار می رود، در سایز ها و اندازه های مختلف تولید و به بازار عرضه می گردد. انواع این نوع بسته بندی هم اکنون در بازار موجود می باشد که در هتل ها، مهمانسراها، کافی شاپ ها، و رستوران ها می توان از آن استفاده نمود.

ما در مجموعه صنعتی پاد الوان پاک، با بیش از 20 سال تجربه و همکاری متخصصان و کارشناسان مجرب قادر به تولید و چاپ های مورد نظر مشتریان با بهره گیری از به روزترین تکنولوژی روز دنیا می باشیم.

همچنین مشتریان می توانند با کارشناسان فروش ما جهت اخذ مشاوره های گوناگون در این زمینه تماس حاصل نمایند.

من یک بلاک متن هستم، روی دکمه ویرایش کلیک کنید تا این متن را تغییر دهید. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.