ساشه آرایشی و بهداشتی

همچون ساشه های مواد غذایی، ساشه های آرایشی و بهداشتی نیز از چند لایه آلومینیوم، متالایز و… تشکیل شده است.
ساشه ها محصولاتی کاربرپسند، کاملا بهداشتی و دارای امکاناتی تقریبا منحصر به فرد هستند که به دلیل پوشش سخت، مناسب، با قابلیت دوخت پذیری مناسب و حجمی مناسب جهت استفاده های گوناگون از کالاهایی با محبوبیت بالا به شمار می روند.
ساشه های مخصوص آرایشی و بهداشتی به عنوان محصولی برای فروش یکبار مصرف و یا به صورت تبلیغاتی و تنها معرفی محصول مورد نظر استفاده می شوند، بنابراین کیفیت چاپ این محصولات از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. ما بر اساس انواع استفاده از این ساشه ها، آنها را تولید و بازار عرضه می نماییم.
از ویژگی های این ساشه ها می توان به کیفیت چاپ مناسب، کم حجم بودن، تولید به صورت مات و یا براق اشاره نمود.
اگر به دنبال محصولی هستید که بتوانید لوازم آرایشی و بهداشتی خود را به صورت ساشه به بازار عرضه نمایید، شرکت چاپ و لامینه پاد الوان پاک همان جایی است که شما همیشه به دنبال آن بودید.
ساشه های آرایشی و بهداشتی شرکت پاد الوان پاک شامل لوسیون، شامپو، کاندوم، لاک پاک کن، پنبه الکل، دستمال مرطوب، رنگ مو، پودر دکلره، پودر موبر، دستمال مرطوب کودک و دستمال ویژه بانوان و آقایان می باشد.
تولید ساشه های با کیفیت و مقرون به صرفه محصولات آرایشی و بهداشتی به لطف تلاش های سالیانه ما در این زمینه صورت گرفته است و ما در ارائه مشاوره در این زمینه به مشتریان خود از هیچ تلاشی دریغ نمی نماییم.
ما در این راستا با شرکت های مطرحی همچون پارس پرند دیبا، سیلانه سبز، سینره و انجیر طلایی همکاری داشته ایم.

من یک بلاک متن هستم، روی دکمه ویرایش کلیک کنید تا این متن را تغییر دهید. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.