ساشه دارویی

در صنعت دارو، ساشه ها برای انواع مختلف، محصولات دارویی خشک و مکمل های رژیمی مورد استفاده قرار می گیرد. این ساشه ها دارای لایه هایی است که مانع از ورود میکروب های خارجی می شوند. که این لایه نیز به صورت لامینه شده در می آید. و همین نیز موجب یک بسته بندی مناسب و ایده آل برای محصولات دارویی می شود.
مزایای ساشه های دارویی:
– دوخت پذیری مناسب
– کاهش هرگونه نشت پذیری
– مهر و موم شده و مقاوم در برابر سایش
– مقاوم در برابر نور، رطوبت و عبور انواع گازها
این نوع از بسته بندی، یک راه حل بهینه و مهندسی شده برای انواع محصولات دارویی و پزشکی است، و قابل استفاده به صورت یک بار مصرف می باشد و از محصول در در برابر عوامل خارجی و یا رطوبت برای بازارهای دارویی و پزشکی استفاده می شود. همچنین از دیگر ویژگی های این ساشه ها می توان به طراحی باریک و انعطاف پذیر آن نسبت به سایر بسته بندی اشاره نمود.
ما در پاد الوان تلاش کرده ایم که لفاف های ساشه های دارویی را بالاترین کیفیت و تضمین سلامت به بازار عرضه نموده و رضایت مشتریان خود را جلب نماییم. ما این لفاف ها را با به روز ترین تکنولوژی های روز دنیا و با دستگاه چاپ 8 رنگ به تولید می رسانیم و هم اکنون توانسته ایم این ساشه های دارویی را به صورت پودر های دارویی، افزودنی ها و انواع مکمل ها به بازار عرضه نماییم.
گروه صنعتی پاد الوان پاک در این زمینه با شرکت هایی همچون شرکت داروپخش، روز دارو، اکسیر، زیست تخمیر، زیست دارو همکاری داشته است.

من یک بلاک متن هستم، روی دکمه ویرایش کلیک کنید تا این متن را تغییر دهید. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.