استیک ها

استیک ها بسته بندی هایی انعطاف پذیر می باشند که در زندگی ما کاربرد فراوانی را دارد و می توان به وسیله آنها محصولات متنوعی را بسته بندی نمود.

استیک ها دارای ساختاری محکم بوده که مانع مناسبی جهت نفوذ هرگونه حرارت، دما، نور و اکسیژن است و این نیز به دلیل دوخت پذیری مناسب این استیک ها می باشد. استیک ها همچنین از قابلیت چاپ پذیری مناسبی برخوردار می باشند و به راحتی چاپ هلیو بر روی آن صورت می پذیرد. از دیگر مزیت های استیک ها می توان به کاهش وزن و حجم بسته بندی اشاره نمود. این استیک ها با توجه به طراحی کاربر پسند و کم حجمی که دارند، گزینه مناسبی برای کاربردهای گوناگون بوده که در اندازه ها و رنگ های گوناگون قابلیت سفارش گیری را دارا می باشند.

ویژگی های استیک ها:

  • قابلیت پذیرش چاپ تا 8 رنگ
  • دارای طراحی های خلاقانه، و نوآورانه انعطاف پذیر
  • متشکل از چند لایه

کاربرد این استیک ها، همانگونه که بدان اشاره نمودیم، گسترده است و مجموعه صنعتی پاد الوان پاک نیز توانسته محصولات گسترده ای را  از جمله استیک انواع قهوه، پودرهای نوشیدنی، پودرهای دارویی، مایعات دارویی، انواع بسته بندی عسل و آبلیمو تولید نماید.

دپارتمان فروش ما در پاد الوان به شما کمک خواهند نمود تا بهترین انتخاب را برای محصولات خود داشته باشید. برای هرگونه سوال می توانید با کارشناسان ما در این زمینه تماس حاصل نمایید. شرکت پاد الوان پاک در این زمینه با برند های مولتی کافه، لارینو، بن مانو، دژاوو، و داروها مانند پودر های ORS  همکاری داشته است.

من یک بلاک متن هستم، روی دکمه ویرایش کلیک کنید تا این متن را تغییر دهید. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.