سوالات متداول

چه نوع از چاپی بر روی محصولات چاپی صورت می پذیرد؟

شرکت پاد الوان پاک می تواند با استفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا توسط دستگاه هلیو و توسط سیلندر در بخش کانورتینگ و دستگاه فلکسو توسط کلیشه در بخش اسپتیک ، تا 8 رنگ را چاپ کند.

چه نوع موادی را پاد الوان پاک می تواند ارائه دهد؟

ما طیف گسترده ای از لفاف­های لمینیت شده سفارشی را با مشخصات مورد نظر مشتریان به آنها ارائه می دهیم. می توانید در این زمینه با مشاوران فروش ما تماس بگیرید و فهرست دقیقی از مشخصات فنی را در این زمینه داشته باشید.

مزیت پاکت های ما نسبت به سایر پاکت ها در چیست؟

ما لیست گسترده ای از مزایای پاکت های پاد الوان را در اختیار مشتریان قرار می دهیم، از جمله آن می توان به قابلیت بسته شدن توسط زیپ (کیپ بودن)، قرار گیری دستگیره های ارگونومیک بر روی آن، ایجاد پانچ بر روی آن، قابلیت استند آپ و انواع پاکت های وکیوم اشاره نمود که اطلاعات این ویژگی ها را می توانید در توضیحات آن در بخش پاکت ها در قسمت محصولات وب سایت مشاهده فرمایید.

مقدار حداقل سفارش چقدر است؟

حداقل مقدار سفارش برای سفارش اول یک تن و در ادامه و تکرار سفارش حداقل 1500 کیلوگرم می باشد.

حداقل مقدار سفارش به صورت انعطاف پذیر است، و مشتریان به دو صورت می توانند سفارشات خود را ثبت نمایند، سفارش مکتوب و از طریق فاکس و سفارش آنلاین ( که از طریق وب سایت پاد الوان صورت می پذیرد).

زمان تحویل سفارشات به چه صورتی است؟

سفارشاتی که نیاز به ساخت سیلندر و اقدامات پیش از چاپ داشته باشند حدود 5 هفته کاری و سفارشاتی که سیلندر آن موجود باشد حدود 2 هفته کاری و در بخش پاکت سازی به زمان های فوق یک هفته کاری اضافه می شود.

آیا نمونه هایی برای مشتریان جهت دیدن اندازه و تست وجود دارد؟

بله. توصیه اکید ما به مشتریان خود این است که قبل از تولید گسترده سفارشات ، نمونه ای را به صورت تست شده جهت اطمینان به لحاظ سایز و سایر پارامترها دریافت نمایند. شما می توانید جهت این موضوع با دپارتمان فروش ما در ارتباط باشید.

چه نوع اطلاعاتی قبل از درخواست خرید پاکت، باید در اختیار داشت؟

اطلاعات پایه ای همچون ابعاد پاکت، ویژگی هایی که باید در پاکت لحاظ شود، طراحی، تعداد و نوع بسته بندی شامل مدت زمان انقضا، نوع پرشدن محصولات و روش نگهداری و… اطلاعاتی است که باید در اختیار مجموعه قرار گیرد. در صورتیکه پاسخ به سوالات خود را نمی دانید می توانید با دپارتمان فروش ما تماس حاصل فرمایید.