انواع استیک : راهنمای انتخاب محصولات

استیک ها بسته بندی هایی انعطاف پذیر می باشند که در زندگی ما کاربرد فراوانی را دارد و می توان به وسیله آنها محصولات متنوعی را بسته بندی نمود.

استیک ها دارای ساختاری محکم بوده که مانع مناسبی جهت نفوذ هرگونه حرارت، دما، نور و اکسیژن است و این نیز به دلیل دوخت پذیری مناسب این استیک ها می باشد. استیک ها همچنین از قابلیت چاپ پذیری مناسبی برخوردار می باشند و به راحتی چاپ هلیو بر روی آن صورت می پذیرد. از دیگر مزیت های استیک ها می توان به کاهش وزن و حجم بسته بندی اشاره نمود. این استیک ها با توجه به طراحی کاربر پسند و کم حجمی که دارند، گزینه مناسبی برای کاربردهای گوناگون بوده که در اندازه ها و رنگ های گوناگون قابلیت سفارش گیری را دارا می باشند.

ویژگی های استیک ها:

قابلیت پذیرش چاپ تا 8 رنگ

  • دارای طراحی های خلاقانه، و نوآورانه انعطاف پذیر
  • متشکل از چند لایه

کاربرد این استیک ها، همانگونه که بدان اشاره نمودیم، گسترده است و مجموعه صنعتی پاد الوان پاک نیز توانسته محصولات گسترده ای را  از جمله استیک انواع قهوه، پودرهای نوشیدنی، پودرهای دارویی، مایعات دارویی، انواع بسته بندی عسل و آبلیمو تولید نماید.

دپارتمان فروش ما در پاد الوان به شما کمک خواهند نمود تا بهترین انتخاب را برای محصولات خود داشته باشید. برای هرگونه سوال می توانید با کارشناسان ما در این زمینه تماس حاصل نمایید. شرکت پاد الوان پاک در این زمینه با برند های مولتی کافه، لارینو، بن مانو، دژاوو، و داروها مانند پودر های ORS  همکاری داشته است.

بسته بندی نسکافه

انواع انولوپ : راهنمای انتخاب محصولات

انولوپ ها بسته بندی هایی مناسب جهت انواع چای و دمنوش با قابلیت حفظ عطر، طعم و رنگ چای در ابعاد و اندازه های مختلف و در طرح های متفاوت قابل چاپ و تولید می باشند.

انولوپ های تولید شده توسط شرکت پاد الوان با توجه به ویژگی هایی که دارد، از محتوای بسته بندی نسبت به تاثیرات خارجی کاملا حفاظت می نماید و با توجه به سر سختی که دارد در مقایسه با بسته بندی کاغذی، آسیب کمتری متوجه محتوای داخلی آن می شود. لفاف های چای و دمنوش توسط جدیدترین ماشین آلات تولید می شود و از کیفیت بالایی برخوردار هستند. انولوپ ها همچنین با توجه به نیاز های فردی هر مشتری طراحی و تولید می شود. ما در این راستا با شرکت هایی همچون شرکت داریان نیوشا، مهرچین، مهرگیاه، دکتر بین و… همکاری داشته ایم.

بسته بندی چای کیسه ای