انواع پاکت های بسته بندی:راهنمای انتخاب محصولات

آنچه بیش از هرچیز با فروش یک محصول رابطه مستقیمی دارد، بسته بندی محصول است. پاکت های بسته بندی مهمترین مولفه در فروش یک محصول به شمار می روند، بسیاری از مشتریان به هنگام خرید یک محصول قبل از شناخت آن محصول متوجه بسته بندی پاکت آن می شوند. بنابراین کیفیت چاپ و طراحی این پاکت ها از اهمیت ویژه ای نیز برخوردار می باشند. شاید بتوان گفت که محصول شما اگر بهترین محصول موجود در بازار نیز باشد، اما دارای بسته بندی مناسبی نباشد، مشتری درصد بسیار کمتری به سمت محصول شما می آید. بنابراین انتخاب پاکتی مناسب، بهترین راه حل برای جذب مشتریان بالقوه می باشد.

پاکت های پاد الوان پاک دارای کیفیت بالا و مناسبی بوده و حتی بعد از باز شدن نیز محتوای داخلی آن حفظ می گردد. این پاکت ها از استحکام بالایی برخوردار بوده و در عین حال نیز انعطاف پذیری خود را حفظ نموده اند. از محتوای داخلی خود به مثابه یک پوشش در مقابل آسیب هایی همچون نفوذ رطوبت، نور و حفظ عطر و طعم محافظت می نماید. برای انتخاب بهترین پاکت می توانید با کارشناسان ما در مجموعه پاد الوان تماس حاصل نمایید.

پاکت فلت باتم یا جعبه ای

Pouch Box – Flat Bottom

پاکت های Flat Bottom همانطور که از نام آن نیز مشخص است پاکت هایی هستند که انتهای آن صاف بوده و به راحتی بر روی سطوح قرار می گیرد. پاکت های فلت باتم دارای قابلیت ایستادگی در شلف فروشگاه و همچنین با توجه به وجود کاست بغل امکان ایجاد حجم بیشتر برای محصولات را فراهم می نماید. پاکت های Flat Bottom ، پاکت هایی هستند که دارای ظرفیت بالایی بوده و به همین دلیل کاربرد های آن گسترده شده است. پاکت های Flat Bottom تولید شده در شرکت پاد الوان پاک، از بهترین تکنولوژی روز دنیا بهره برده است و از قدرت چاپ پذیری مناسبی نیز برخوردار می باشد. از ویژگی های این کیسه ها می توان به استحکام بالا، قدرت دوخت پذیری مناسب، چند لایه، قابلیت تماس مستقیم با مواد غذایی ( Food Grade ) و جلوگیری از نفوذ هرگونه عامل خارجی اشاره نمود. پاکت های فلت باتم تولید شده در پاد الوان پاک قابلیت پذیرش تا 8 رنگ را داشته و در ضخامت های 40 الی 170 میکرون تولید می شوند.

از کاربردهای آن می توان به بسته بندی آب نبات، غلات، برنج، چای، پت، قهوه، انواع پودر، بیسکوییت و مواد غذایی دیگر اشاره نمود

پاکت های فلت باتم-Pouch Box – Flat Bottom

پاکت ایستاده زیپ دار

Standup ziper

این نوع از پاکت ها، که با نام پاکت ایستاده زیپ دار شناخته می شوند، دارای کیفیت عالی و ظاهری زیبا تولید و به بازار عرضه می گردد.چند لایه بوده و علاوه بر تضمین زیبایی ظاهری، ایمنی محصول نیز تضمین می شود.

این پاکت ها در ابعاد و ضخامت های گوناگون قابل تولید است . این پاکت ها، همانطور که از نام آن نیز مشخص است به صورت ایستاده و عمودی تولید شده که براساس تقاضای مشتری می تواند دارای زیپ هم باشد و همچنین به دلیل ایستاده بودن قابل ارائه در شلف فروشگاه ها می باشد. از ویژگی های آن می توان به اشغال فضای کمتر، سبک وزن و در عین حال حفظ زیبایی ظاهری، مانع از رسیدن اکسیژن و رطوبت به محصول، کاربر پسند و محافظت کامل از محصول اشاره نمود.

در مجموعه پاد الوان با طیف گسترده ای از خدمات سفارشی را با توجه به نیاز های شما ارائه می دهیم. در صورت داشتن هرگونه سوال می توانید با ما تماس حاصل نمایید

انواع پاکت مرکز دوخت

Center Seal

پاکت های Center Seal، راه حلی مناسب جهت انواع بسته بندی ها می باشد. به دلیل سایز و اندازه مناسبی که دارند برای بسته بندی محصولات مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع از بسته بندی ها دارای موارد مصرفی همچون مواد غذایی، غذای حیوانات، محصولات مراقبت از حیوانات خانگی، شیرینی و شکلات، غذاهای صبحانه، میوه های خشک و آجیل، غذاهای منجمد، گوشت های فرآوری شده و انواع مرغ، غذاهای دریایی و انواع تنقلات می باشد.

ما در مجموعه پاد الوان پاک، پاکت های مرکز دوخت دارای استحکام مناسب بوده و با توجه به انعطاف پذیری آن، به راحتی قابل استفاده است و به دلیل دوخت مناسب نیز، از ورود هرگونه رطوبت و هوا به داخل محصول جلوگیری می نماید. پاکت های Center Seal  از چند لایه تشکیل شده اند و قابلیت لامینه شدن را نیز دارند.

از ویژگی های پاکت های Center Seal  می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • مقاوم در برابر نشت پذیری Leak-proof
  • قابلیت پر شدن توسط مواد داغ
  • قابلیت رنگ پذیری تا 8 رنگ
  • چاپ  به صورت مات و براق
پاکت مرکز دوخت- center seal

پاکت بغل گاست

Side gaset

پاکت های Side Gusset از محبوب ترین پاکت ها برای قهوه و چای به شمار می روند. به هنگام استفاده از این پاکت ها، از حداکثر ظرفیت آنها استفاده می شود. این پاکت ها، مانند سایر پاکت ها چند لایه بوده و از هر دوسمت بالا و پایین دوخت می شوند. اغلب جایی بر روی این پاکت ، به پلی اتیلن شفاف اختصاص می یابد تا محتوای داخلی آن قابل رویت باشد.

ساید گاست ها ، راه حل مناسبی برای محافظت و بسته بندی کالاهای شما می باشد. همچون دیگر پاکت ها، قابلیت پذیرش رنگ تا 8 رنگ را دارند و به دلیل دوخت پذیری مناسب از محتوای داخلی در برابر نور، رطوبت، گرما و اکسیژن محافظت می کنند.

پاکت های ساید گاست به عنوان بسته بندی هایی برای انواع مواد غذایی، میان وعده ها و سایر صنایع مورد استفاده قرار می گیرد. کارشناسان ما در مجموعه پاد الوان پاک به شما در انتخاب بهترین نوع پاکت برای محصول شما کمک خواهند نمود.

از برخی ویژگی های این پاکت می توان به وزن سبک، هزینه کمتر آن نسبت به سایر پاکت ها، سرعت پر شدن بالا، کارایی بالای آن و انعطاف پذیری اشاره نمود.