ساشه غذایی

ساشه ها به دلیل طراحی و اندازه مناسبی که دارند، از موارد مصرف متنوعی نیز برخوردار می باشند. این ساشه ها به صورت چند لایه بوده که به دلیل دوخت پذیری مناسبی که دارند ، از نفوذ هرگونه رطوبت و آلودگی های خارجی در امان است و سلامت محصول را تامین می کنند. یکی از انواع این ساشه ها، ساشه غذایی بوده که به علت کم حجم بودن ، سهولت در استفاده و طراحی ارگونومیک در بخش مواد غذایی با استقبال گسترده ای مواجه شده است.

لایه داخلی این ساشه ها، نیز از خاصیت برخورد با مواد غذایی یاFood Grade  برخوردار است. شرکت پاد الوان پاک، لفاف این نوع از ساشه ها را در مکانی کاملا سالم، به دور از هرگونه آلودگی و در دستگاه هایی با بالاترین سطح تکنولوژی روز دنیا تولید می نماید. اکنون ساشه های غذایی این شرکت، به صورت ساشه سس، آبلیمو و آلوچه به بازار عرضه می گردد. ما در این راستا با شرکت های مطرحی همچون کاله، بیژن و بهروز  همکاری داشته ایم.

من یک بلاک متن هستم، روی دکمه ویرایش کلیک کنید تا این متن را تغییر دهید. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.